Маштабні події

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ “СТАН СВІТУ, ПОТРЕБА В НОВІЙ ПАРАДИГМІ І РОЛЬ УКРАЇНИ В НІЙ”

25 квітня в Українському домі відбулась  Міжнародна конференція “Стан світу, потреба в новій парадигмі і роль України в ній”.
 
Під час конференції обговорювались важливі для України питання.  А саме: як обернути кризу на можливості; що можуть зробити для майбутнього освіта і молодь; якою буде нова ідентичність України та її роль у світі тощо.
 
Конференція дала змогу зібрати на одному майданчику низку всесвітньо-відомих інтелектуалів і провідних українських експертів та обговорити важливі питання, які стоять перед людством у економічній, екологічній, політичній та соціальній сферах, а також закласти фундамент для залучення українського експертного середовища до глобальної мережі інтелектуалів.
 
Особливістю конференції було те, що вона проходила виключно англійською мовою. Послухати поважних та знаменитих спікерів в Українському домі зібралося близько 1 тис. людей, більшість з яких – молодь.
 
Своїми думками про  розвиток світу та України поділилися відомі іноземні та вітчизняні мислителі і діячі. Зокрема, це – почесний президент Всесвітньої академії мистецтва і науки Іво Слаус, головний виконавчий директор Всесвітньої академії мистецтва і науки Гаррі Джейкобс, генеральний секретар Всесвітнього консорціуму університетів Альберто Зукконі, громадський діяч і меценат Богдан Гаврилишин.
 
Конференція складалася з двох панелей: «Стан світу, потреба в новій парадигмі» та «Як Україна може допомогти світу?». Під час першої частини виступили гості, під час другої – українці: історик Ярослав Грицак,  громадський діяч Мирослав Маринович, екс-міністр закордонних справ Володимир Огризко та інші. Модератором конференції був енергійний 88-річний Богдан Гаврилишин.

 

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6