Маштабні події

Мистецький проект «Art Expo Ukraine»

З 7 по 13 березня 2011 року у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбувся перший масштабний мистецький проект «Art Expo Ukraine», присвячений ювілейній 100 – річниці Міжнародного жіночого дня 8 Березня.

На «Art Expo Ukraine» були представлені кращі традиції реалістичної школи живопису, шедеври відомих художників, скульпторів і фотографів, які відтворили у своїх роботах ностальгію за яскравими і позитивними моментами епохи СРСР.

«Art Expo Ukraine» мало на меті представити відвідувачам яскраві творчі імена, які стали символами культури України ХХ – ХХІ століть. Виставка продемонструвала кращі роботи майстрів реалістичного живопису: Т.Яблонської, Є.Кремницької, Т.Голомбіевської, А.Ерделі, А.Коцки, В.Болдирева, М.Глущенка, О.Вяткіна, К.Таньпетера, П.Басанця та ін.

Програмою виставки було передбачено:

» Спецпроект «ЛЮБОВ, КОМСОМОЛ І ВЕСНА»:

- Експозиція «ЛЮБОВ» присвячується жанру «НЮ». Неперевершені роботи українських митців, у творах яких зображено красу оголеного жіночого тіла.

- У розділі «КОМСОМОЛ» представлений живопис метрів радянського періоду, які втілили на полотні образ жінки свого часу (із фондів Українського дому, музеїв, приватних колекцій).

- У тематичній частині «ВЕСНА» експонувалися картини художників, присвячені весняній красі природи, її оновленню, пробудженню всього живого. Тематичні спецпроекти представили інсталяції присвячені періоду СРСР – радянські плакати, вимпели, фарфор, листівки тощо.

» Фотовиставка ООН, присвячена Міжнародному жіночому дню;

» Спецпроект Олександра Прогнімака «Мир фентези» (роботи Олександра Фандікова);

» Проект-інсталяція Антіна Мухарського «Советский лубок»;

» Виставка українських та японських авторських ляльок;

» Показ мод одягу 60-х років минулого століття;

» Парад ретро автомобілів

В рамках проекту «Art Expo Ukraine» свої зібрання для гостей виставки выдкрили близько 50 провідних українських галерей, приватні колекціонери, відомі ювелірні компанії.

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6