Маштабні події

Виставка "Благословенна Україна"

 

З 24 серпня по 13 вересня в ДП Національний центр ділового та культурного співробітництва “Український дім” працювала виставка “Благословенна Україна” - перша із десяти запланованих виставок, які мають на меті популяризацію українського народного декоративно-прикладного мистецтва.

На виставці були представлені зразки українських народних костюмів зі всіх регіонів України, вишиваних сорочок, килимів і рушників.

Значну частину виставкової площі було надано під експонування народного одягу Луганщини і Донеччини.

Окремою еспозицією була представлена виставка кримсько-татарського народного мистецтва.

Також, частину експозиції було надано під демонстрацію сучасного українського одягу з використанням етномотивів.

Кожних вихідних «Благословенна Україна» дарувала своїм відвідувачам неповторну атмосферу стародавніх часів: відбувалися майстеркласи з вишивки, ткацтва, витинанки під керівництвом відомих українських народних майстрів; актори театру «КОРіФЕЇ» дарували гостям театралізовані дійства, на великому екрані транслювався культовий фільм «Тіні забутих предків». На останні дні роботи виставки організатори підготували дещо особливе – дефіле українських зірок в традиційних костюмах.

До співпраці було залучено Національний музей народної архітектури та побуту України, Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Бойчука, Національну кіностудію художніх фільмів імені Олександра Довженка , Громадське об`єднання “Ель-Чєбєр”, приватних колекціонерів Віру Матковську, Василя Вовкуна, Ігоря Перевертнюка, Володимира Щибрю, Богдана Петричука, Олесю Теліженко, Олену Дідик,Ельміру Сеїд-Аметову, народних майстрів Ольгу Костюченко, Ніну Іпатій, Надію Вакуленко, Аллу Кісь, Тамару Негоду, Олену Кокшунову, Лідію Лихач.

Організатори: ДП «Український дім» та Центр фольклору та етнографії КНУ імені Тараса Шевченка Інститут філології.

width= width=width= width= width= width= width= width= width= width=

Виставка

Графік роботи:

24 серпня - 13 вересня

З 11:00 до 19:00

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6