Маштабні події

Жіночий фестиваль Вest Woman 2 "Між небом і землею"

 

 

5 грудня в Українському домі відбувся жіночий фестиваль Вest Woman 2 "Між небом і землею".

Більше 20 спікерів, таких як: Маргарита Січкар, Наталія Холоденко, Роман Мідний, Олександр Олімскький, Ганна Валенса, Дмитро Вольф, Алла Задніпровська, Ганна Петрова, Світлана Керімова, Світлана Вольнова. Саме вони та інші допомогли поглянути по-новому на питання щодо щастя, сім'ї, грошей, кар'єри, стилю, сексу і любові.

На фестивалі були дві тематичні зони - рай і пекло, де дівчата занурювались в атмосферу перевтілень, адже в кожній жінці є щось від ангела, чортиці і не тільки.

Рай - територія, де кожна відчула себе богинею в компанії красивих ангелів, які пригощали фруктами та стравами небесної кухні. Дівчата відпочити в ангельській лаунж-зоні, робили shopping у раю і багато фотографій.

Пекло - це темна сторона, де були смачні тортики, привабливі чорношкірі демони з червоними крилами, які в свою чергу пригощали гарячою їжею і чорним шоколадом. У пекельній лаунж-зоні не було часу для відпочинку - це місце вогняних шотів, гострої їжі, тату-салонів, пліток, скажено приємного шопінгу.

Шоу-програма фестивалю розроблена з урахуванням всіх жіночих фантазій! Найкрасивіші чоловіки балували красивих леді своєї сексуальної пластикою, іскрометним гумором, мужніми голосами і енергійною музикою.

Крім того, нон-стоп працювали візажисти, перукарі, стилісти, масажисти, косметологи - все заради жіночого задоволення.
Краса врятує світ, а жіночий фестиваль Вest Woman доводить, що ви найкращі!

best_women

Графік роботи:

5 грудня

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6