Прес-служба

Прес-служба Міжнародного конгрес-центру

Шановні журналісти,

прес-служба Українського дому рада допомогти Вам в організації вільного і оперативного висвітлення в засобах масової інформації усіх заходів, що проходять в Міжнародному конгрес-центрі.

 • акредитація представників ЗМІ для висвітлення заходів, що проходять в конгрес-центрі, забезпечення необхідних умов для професійної діяльності засобів масової інформації
 • надання журналістам фото-і відеоматеріалів, інформаційних матеріалів про програму заходів Українського дому, випуск та розповсюдження прес-релізів
 • сприяння в організації інтерв'ю з компаніями, які приймають участь у виставкових заходах
 • організація прес-конференцій, брифінгів та презентацій, присвячених діяльності Українського дому і проведених у ньому заходів

Всі матеріали сайту Українського дому можуть бути відтворені у будь-яких засобах масової інформації, на Інтернет сайтах або на будь-яких інших носіях без будь-яких обмежень за обсягом і термінами публікації.

Цей дозвіл поширюється на газети, журнали, радіостанції, телеканали, Інтернет сайти.

Єдиною умовою передруку та ретрансляції матеріалів є посилання на першоджерело. Ніякої попередньої згоди на передрук з боку прес-служби Українського дому не потрібно.

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6