Конференц-зали

Велика конференц-зала 2.4

Відомості про конференц-залу

Велика конференц-зала орієнтована для проведення великих конференцій, презентацій, семінарів, круглих столів, нарад і ділових зустрічей, з кількістю учасників від 60 до 300 персон, в залежності від типу розсадки. Конференц-зала використовувалася як прес-центр під час візиту до України Президента США Б.Клінтона і Папи Римського Павла Іоанна Другого.

Ви можете орендувати Велику конференц-залу повністю, або тільки її частину. Також ви можете орендувати зал спільно з Медіа-центром.

Характеристики зали

 • площа зали 300 м2
 • кількість місць:
  • театр - 300 персон
  • клас - 100 персон
  • круглий стіл - 60 персон
 • доступ до Інтернет, Wi-Fi
 • конференц обладнання
 • мобільна система звукопідсилення
 • денне освітлення

Оренда конференц-зали:

Катерина Оранська

Начальник відділу забезпечення та проведення заходів

Teл.: +38 (044) 278 84 90

Moб.: +38 (050) 465 33 68

E-mail: oranska@icc-kiev.gov.ua 


Наталія Зубова

Начальник управління організації та проведення заходів

Teл.: +38 (044) 278 33 39

Moб.: +38 (050) 465 33 79

E-mail: zubova@icc-kiev.gov.ua 

При необхідності можлива установка презентаційної техніки, проектора, екрана, LCD панелі.

Розташування меблів у конференц-залах змінюється в залежності від формату заходу: «театр», «клас», «круглий стіл».

За вашим бажанням в залі можуть бути сконструйовані переговорні кімнати за допомогою панелей. Дані кімнати можуть використовуватися для проведення переговорів, нарад і роботи по секціях в рамках великих заходів. Переговорні кімнати можна об'єднувати в блоки з 2-х, 3-х і 4-х кімнат, що забезпечує гнучке рішення відповідно з вимогами організатора заходу.

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6