Конференц-зали

Конгрес-хол (Концертна зала)

Про конференц-залу

У залі створені ідеальні умови для проведення найрізноманітніших заходів: конгресів, самітів, конференцій, симпозіумів, шоу, звітно-виборних зборів, зібрань акціонерів.

Фіксоване розташування крісел, підлога з нахилом, стаціонарна сцена, стаціонарний екран, трибуна, велике фойє для регістрації гостей – усе необхідне для проведення офіційних заходів та урочистостей.
Універсальність - головна перевага. Приміщення легко трансформується з конференц-зали на кінозалу.

Характеристики зали

 • площа зали 782 м2
 • кількість місць 477
 • доступ до Інтернет, Wi-Fi
 • висота стелі 6.3 м
 • сцена: 18 м x 6 м
 • площа фойє 188 м2
 • система кондиціонування
 • система синхронного перекладу

Оренда конференц-зали:

Катерина Оранська

Начальник відділу забезпечення та проведення заходів

Teл.: +38 (044) 278 84 90

Moб.: +38 (050) 465 33 68

E-mail: oranska@icc-kiev.gov.ua


Наталія Зубова

Начальник управління організації та проведення заходів

Teл.: +38 (044) 278 33 39

Moб.: +38 (050) 465 33 79

E-mail: zubova@icc-kiev.gov.ua

У конгрес-холі регулярно проходять міжнародні та всеукраїнські конференції та з'їзди. У залі змонтована стаціонарна система підсилення звуку та синхронного професійного перекладу на 8 мов (Bosch), 480 бездротових гарнітур.

Новітня кіноапаратура Barco, екран 10 м х 4 м, простора сцена, потужне освітлювальне та звукове обладнання, VIP-кімната для підготовки лекторів, офіс для організаторів – все це створює ідеальні умови для проведення будь-якого заходу.

Електромережа Українського Дому забезпечує можливість підключення додаткового обладнання, потужністю до 50 кВт, з будь-якої точки приміщення.

У просторому фойє зазвичай відбуваються реєстрації відвідувачів, організовуються різноманітні експозиції, проходять урочисті церемонії відкриття та фуршети. Кімнати для переговорів, розташовані поруч з конгрес-холом, дозволяють організувати секційну роботу у рамках значних, великих заходів.

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6