Відкрита виставкова площа

Плануєте провести грандіозний open-air захід у центрі Києві?

Відкрита виставкова площа

Виставкових площ, рівних Українському Дому по своїй універсальності в столиці поки немає. Це єдине місце в Києві, де можна організувати масштабну церемонію, порівнянну, наприклад, з врученням премії «Оскар».

Відкрита виставкова площа використовується як додаткова експозиційна площа на великих промислових виставках, для організації святкового салюту, фестивалів та інших open-air заходів.

Характеристики

 • площа 5 тис. м2
 • доступ до Інтернет, Wi-Fi
 • сценічне обладнання
 • концертне світло

Аренда зала:

Інна Гайдей

Начальник відділу забезпечення та проведення заходів

Teл.: +38 (044) 278-59-97

Moб.: +38 (067) 408-92-38

E-mail: gaidey@icc-kiev.gov.ua

 

 

Якщо ви хочете, щоб ваш захід залишив у пам'яті гостей тільки найкращі враження, виберіть те місце, яке багаторазово підкреслить Ваш високий статус.

B Українському домі ви можете провести концерт, виставку, весілля і все в одній будівлі під одним дахом. Окремий вихід на Європейську площу робить його особливо зручним для проведення офіційних та урочистих заходів.

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6