Ресторан

Інформація про Ресторан. Міжнародний конгрес-центр

вул. Хрещатик 2, Київ, 01001, Україна

Організація  заходів з великою кількістю учасників часто вимагає забезпечення гостей  харчуванням.

Це може бути  кава-брейк, обід, ланч, фуршет  та ін., які Ви можете замовити в ресторані Українського дому «Еліт-Хол».

Повага до традицій і постійний пошук нових ідей допомагають команді ресторану зробити Ваш  захід незабутнім.

Багато хто з постійних замовників вже оцінив переваги нашого сервісу.  Це зумовлено  відповідальним підходом на кожному етапі співпраці та великим досвідом в обслуговуванні заходів: від невеликого дружнього обіду до 1000 гостей.

Нашою безперечною перевагою  є орієнтація  на площадках Українського дому.  Для кожного замовника ми раді запропонувати індивідуальні умови співпраці та обслуговування.

На Ваш запит ми підготуємо пропозицію з розрахунком кошторису, витрат на одного гостя, складемо меню, виходячи зі смакових уподобань і фінансових можливостей.

Також для Вас є чудова пропозиція – виїзне обслуговування (кейтеринг).

Стратегія ресторану спрямована на індивідуальний підхід до кожного замовника будь-то маленька вечірка або масовий захід, ми враховуємо побажання кожного!

 

Кава-брейк

 

 
 


Фуршет

 

  

Бенкет

 

 

 

Запровадження системи управління якістю за вимогами міжнародних стандартів ISO 22000:2005 є стратегічним рішенням та надає можливість стабільного  виробництва підприємством гарантовано якісної та безпечної харчової продукції.

Політика у сфері якості та безпечності харчової  продукції є невід’ємною складовою виробництва «Філії «Еліт-Хол» Державного підприємства «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» .

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6